Rodinný dom, 6-izbový PredajZľava

Hlohovec, kpt. Nálepku
230.000 €
Rozloha: 1694m2
230000
  • Rozloha 1694m2
  • Izby 6
  • Balkón 3
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 2
  • Pôvodná cena 249.000 €
  • Zľava 19.000 €

Popis nehnuteľnosti

Výnimočný rodinný dom v tichej lokalite.
Ponúkame na predaj veľký, poschodový, rodinný dom v širšom centre mesta, ul. kpt. Nálepku.
Tento rod. dom bol skolaudovaný v r. 1996, bol postavený podľa predstáv majiteľa, čím sa dosiahol veľkorysý vnútorný priestor. Pri vstupe do domu vchádzame cez halu so šatníkom a samostatným WC. Z haly je vstup do kuchyne s komorou a s východom na prekrytú terasu s vonkajším krbom. Z haly sa taktiež dostaneme drevenými schodmi z masívu do dennej časti, ktorá je dominantnou časťou celého domu. Má výmeru až 80 m2 – obývacia hala s krbom, zimná záhrada, minibar, východ na balkón do dvora. Z dennej časti sa vchádza na poschodie do nočnej časti, kde sú 3 samostatné izby a kúpeľňa. Z haly sa ešte dostaneme do veľkej dvojgaráže, za ktorou je aj technická časť domu, ďalej do hobby miestnosti ako aj chodby, kde je práčovňa a východ na dvor. Pri východe na dvor je zároveň aj vstup do pivničnej časti, kde sa nachádza aj veľká, klenbová pivnica a priestory na spracovanie hrozna.
Celý dom je postavený z pálenej tehly, zateplený, napojený na všetky inž. siete. Výnimočný je nielen lokalitou, ale aj samotným architektonickým riešením, kde sa podarilo minimalizovať schodiská a chodby náročné na vykurovanie.
Rodinný dom o zastavanej ploche 162 m2 stojí na pozemku 600 m2 za ktorým sa nachádza záhrada o výmere 1094 m2 s vinohradom a ovocnými stromami. Na pozemku okolo domu sú vysadené okrasné stromy a dreviny, ktoré spĺňajú okrem estetického hľadiska aj hľadisko súkromia. Miesto sa našlo aj na malé jazierko s okrasnými rybkami,
Názor makléra: Ak hľadáte neštandardný dom v dobrej lokalite, práve sa naň pozeráte.
Moja poznámka: Sú domy, ktoré majú „dušu“, tento ju má.

Dátum zverejnenia ponuky: 4.5.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu

Realitná agentúra ALFA (34 ponúk)

Nám. sv. Michala č. 19, Hlohovec