Rodinný dom, 2,5-izbový Predaj

LEOPOLDOV
79.900 €
Rozloha: 75
79900
  • Rozloha 75
  • Izby 2,5
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 2,5i+kkk RD, 75 m2, 209 m2, garáž, D1 – 3 min, centrum - Leopoldov

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 2,5i rodinný dom s novou strechou, externou letnou kuchyňou a garážou nachádzajúci sa v tichej uličke v susedstve centra Leopoldov. Dispozícia nehnuteľnosti: prístavba s novým plastovým oknom a dverami. Nasleduje prechodová chodba, cez ktorú prechádzate do komory, dvoch nepriechodných izieb južnej orientácie, kuchyne s jedálenskou časťou a kúpeľne. Dom je postavený na oplotenom a rovinatom pozemku o výmere 209 m2, je napojený na všetky inžinierske siete a má vlastnú studňu. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky a ohrev vody plynový bojler. Letná kuchyňa so samostatným vstupom je podpivničená. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 26.2.2019

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu