Rodinný dom, 7-izbový Predaj

Hlohovec, Koperníkova
139.000 €
Rozloha: 205
139000
  • Rozloha 205
  • Izby 7
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 7i RD, 205 m2, 300 m2, r. 1995, garáž, tichá lokalita, výhľad, Koperníkova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj viacgeneračný 6i trojpodlažný, radový rodinný dom s garážou a obytným podkrovím z r. 1995 v tichej lokalite na Koperníkovej ul. v Hlohovci. Dispozičné riešenie: suterén – miestnosť so skladom a vstupom do záhrady, letná kuchyňa, technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou. Prízemie – vstup do domu a garáže, toaleta, kuchyňa a izba s jedálňou, krbom a loggiou. III. NP – 3x izba, terasa, hlavná kúpeľňa s vaňou a WC. Podkrovie bolo prerobené na obytný ateliér. Výmera pozemku, na ktorom sú všetky IS, je vrátane predzáhradky a terasovitej záhrady s vysadenými stromami zabezpečujúce súkromie 300 m2. V dome, ktorý je orientovaný sever – juh zabezpečuje ohrev vody bojler a vykurovanie prostredníctvom radiátorov plynový kotol. Alternatívne krb. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 1.10.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu