Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Hlohovec, Železničná
99.000 €
Rozloha: 110
99000
  • Rozloha 110
  • Izby 5

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 5i komerčný objekt s prístavbou a skladom, Železničná ul.

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatne stojaci 5i obchodný objekt nachádzajúci sa na Železničnej ul. v Hlohovci. Budova – pohostinstvo s úžitkovou plochou 110 m2 je postavená na pozemku o výmere 286 m2 a je napojená na všetky inžinierske siete. Objekt so sedlovou strechou, prístavbou a murovaným skladom – 25 m2 sa nachádza na pozemku v exponovanej lokalite ideálnej na komerčné aktivity. Vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje plynový kotol. Pridanou hodnotou nehnuteľnosti je zámková dlažba, plastové okná, nový plyn. kotol, externý krb, mreže, drevený prístrešok a stoly s lavicami. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 28.8.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu