Rodinný dom, 2-izbový Predaj

Sokolovce
124.000 €
Rozloha: 105
124000
  • Rozloha 105
  • Izby 2
  • Balkón 2
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – víkendový 2i RD, 85 m2, 596 m2, r. 2005, Sĺňava, Sokolovce okr. Piešťany

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj samostatne stojaci víkendový rodinný dom z r. 2005 nachádzajúci sa v tichej lokalite obce Sokolovce pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Dispozícia nehnuteľnosti so sedlovou strechou citlivo vsadenou do svahu: vstupná chodba, vyvýšená kuchyňa s jedálňou a loggiou spojená s obývacou izbou s vysokým stropom a drevenými trámami. Za kuchyňou sa nachádza spálňa s terasou. Na prízemí sa nachádza wellness so zapustenou vaňou s predprípravou na saunu, toaleta a technická miestnosť. Rodinný domček je pripojený na všetky IS s výnimkou kanalizácie (septik), tiež má vlastnú studňu. Ohrev vody a vykurovanie zabezpečuje nový plynový kotol Buderus. Dom JZ orientácie so zabezpečovacím systémom, má letnú terasu s krbom a je postavený na oplotenom pozemku o výmere 596 m2. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením a vybavením. Okamžite k dispozícii.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Dátum zverejnenia ponuky: 5.3.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu