Rodinný dom, 7-izbový PredajZľava

Hlohovec, Bernolákova
Info v RK
Rozloha: 183
0
  • Rozloha 183
  • Izby 7
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1
  • Pôvodná cena 189.000 €
  • Zľava 189.000 €

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 7i RD, 183 m2, 506 m2, r. 2014, garáž, altánok, Bernolákova ul.

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojgeneračný, dvojpodlažný 7i rodinný dom s garážou, altánkom a terasou južnej orientácie, nachádzajúci sa na Bernolákovej ul. v Hlohovci. Dispozičné riešenie: I. NP – vstup a vstupná hala, vľavo je kuchyňa spojená s obývacou izbou a vstupom na zastrešenú terasu z masívu, schodisko do podkrovia, vpravo sa nachádza prechod do nezávislého 2i bytu s kuchyňou, kúpeľňou s vaňou a toaletou, ktorý má aj samostatný vstup z ulice. II. NP – hala s východom na balkón, 3x podkrovné, nepriechodné izby orientované do záhrady, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, a obývacia izba a pracovňa orientované do ulice. Dom, ktorý v r. 2014 prešiel s výnimkou fasády rozsiahlou rekonštrukciou a zateplením je napojený na všetky IS. Pozemok západnej orientácie, o výmere 506 m2, je oplotený a rovinatý a poskytuje vlastníkom dostatočný priestor na oddych a relax. Bonusom domu je potenciálny výnos z prenájmu 2i bytu.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 8.1.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu