Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Hlohovec, Nová Štvrť
125.000 €
Rozloha: 195
125000
  • Rozloha 195
  • Izby 5
  • Balkón 1
  • Kúpeľne 2
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne PNORF – 5i RD, garáž, terasa, bazén, tichá lokalita, panoramatický výhľad

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj 5-izbový projektový typový rodinný dom z r. 1991 s garážou, zastrešenou drevenou terasou a plastovým bazénom v tichej lokalite Novej štvrte v Hlohovci. Trojpodlažná nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom, ale zachovalom stave, je pripojená k všetkým IS. Dispozičné riešenie: suterén – garáž, letná kuchyňa, práčovňa so sprchou a toaletou, technická miestnosť a členený úložný priestor, prízemie – vstupná hala, kuchyňa, komora, hosťovská toaleta, 2x izba, schodisko do suterénu a na poschodie. Na poschodí sa nachádza chodba, hlavná kúpeľňa s toaletou, 3 nepriechodné izby a balkón. Vykurovanie i ohrev vody zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom liatinových radiátorov. Výmera pozemku s predzáhradkou a upravenou záhradou južnej orientácie je 418 m2. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nová fasáda, plastové pivničné okná, zámková dlažba okolo bazéna, plastový bazén a zateplená severná strana domu. Jeho prednosťou je panoramatický výhľad na mesto, tichá lokalita, veľkorysý priestor, záhrada so sedením a bazénom. Mesačné náklady na bývanie – 150 eur.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 6.1.2018

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu