Rodinný dom, 5-izbový Predaj

Ratkovce
235.000 €
Rozloha: 672m2
235000
  • Rozloha 672m2
  • Izby 5
  • Balkón 3
  • Kúpeľne 1
  • Garáž 1

Popis nehnuteľnosti

Novostavba veľmi pekného rodinného domu sa nachádza v okrajovej časti obce .Dispozične pozostáva : na prízemí - veľká kuchyňa s novou kuchynskou linkou so spotrebičmi samozrejme vyrobená na mieru , veľká obývačka, toaleta, vstupná chodba .
na poschodí/ v podkroví / sú štyri izby, kúpeľňa vaňou a WC , dve umývadlá / chodba.
Dom je celý podpivničený/ kotolňa + 3 miestnosti /Pivničné priestory vykurované.
Na dome kvalitné materiály- plastové okná -Slovaktual, bezpečnostné dvere , drevené dubové parkety , krásne nerezové zábradlie ,kamenný obklad na schodišti .
Veľmi úsporné ekonomické a ekologické kúrenie - plne automatický peletový a plynový kotol , kvalitné radiátory s nastaviteľnými termostatickými regulátormi .drevené dubové interiérové dvere vyrobené na mieru , kvalitné sadrové omietky,
Dom je postavený z termo izolačnej pálenej tehly - tehlobloku Wienerberger). Priečky tiež z tehlobloku - hrúbke 30 cm. Strecha z pálenej škridly TONDACH – tvistka . Veľmi nízke náklady na kúrenie . Garáž automatická brána veľkosti 36 m2,Dom je celý oplotený - nový kvalitný plot . Veľmi tiché prostredie, Obytná plocha domu je 330 m2 . Dom je voľný ihneď.
Obec je vzdialená len 1 km od hlavnej cesty na Trnavu má veľmi dobré dopravné spojenie smer Piešťany 16 km, Trnava 12 km , Hlohovec 6 km, Nitra 26 km diaľnica D1 cca 5 km..

Dátum zverejnenia ponuky: 17.8.2017

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu

Klaspol reality (34 ponúk)

SNP 10
(prvé poschodie)
920 01, Hlohovec

Holubyho 300/4, Leopoldov