Rodinný dom, 1-izbový Predaj

Hlohovec
37.000 €
Rozloha: 60
37000
  • Rozloha 60
  • Izby 1
  • Kúpeľne 1

Popis nehnuteľnosti

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatný, nízkoenergetický, montovaný domček s panoramatickým výhľadom na povodie Váhu a Malé Karpaty uprostred viníc na kopci Šianec nad Hlohovcom. Dispozičné riešenie: predsieň, kuchyňa s jedálenskou časťou spojená s izbou a kúpeľňa. Z exteriéru sa vchádza do technickej miestnosti, kde sa nachádzajú batérie a technické zázemie domu. IS: vlastná 50 m hlboká, vŕtaná studňa, 12 x solárne panely s meničom na 240 V a 9 m3 žumpa. Nehnuteľnosť je postavená na betónovej platni. Konštrukcia je z drevených hranolov, obvodové múry tvoria drevotrieska, 2x izolácia a pozinkovaný plech a interiér je zo sadrokartónu a tatranského profilu. Vybavenie domu: kuchynská linka, krbové kachle, el. sieť na 240 V, satelit, kombinovaný sporák, klimatizácia, sprchový kút, splachovacie WC, alarm s pripojením na políciu a bezproblémové parkovanie. Kompaktný objekt poskytuje vlastníkovi nehnuteľnosti jedinečné bývanie vďaka vlastnej studni, solárnej energii, súkromiu, panoramatickému výhľadu, veľkej terase a krbovým kachliam v interiéri. Výmera mierne svahovitého pozemku JZ orientácie je 1156 m2. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: D1 – 7 min., Sereď – 20 min., Nitra - 30 min., Trnava – 35 min.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: [email protected]
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Dátum zverejnenia ponuky: 13.7.2017

Ukázať viac

Lokalita - Mapa

Kontakt na predajcu